Nembo | Medarbetare
143
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-143,bridge-core-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.0.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Medarbetare

Chandler Bosch

VD / Partner

Ekonom och bolagets affärsutvecklare med bakgrund inom B2B försäljning. Diplomerad mätingenjör samt utbildning inom projektledning och ledarskap.

Kontakt: 0729 627 697
chandler.bosch@nembo.se

Markus Bengtsson

Byggledare / Partner

Mångårig erfarenhet inom bygg & anläggning, mina uppdrag består mestadels av kontroll och uppföljning för att säkerställa att gällande regler och anvisningar efterföljs.

Kontakt: 0737 870 212
markus.bengtsson@nembo.se

Mohamed Rizq

Mätansvarig

Diplomerad mätingenjör med 10 års erfarenhet inom ett flertal områden, jag ansvarar och ser till att all data blir korrekt.

Kontakt: 0707 596 400
mohamed.rizq@nembo.se

Mats Rødsand

Mätingenjör

Jag utför era inmätningar och utsättningar på fält.

Kontakt: 0739 252 997
mats.rodsand@nembo.se

Vakant

Junior inmätare

Vi söker dig som är mätingenjör som vill jobba för ett spännande växande bolag.

Kontakt: 031 388 02 54
info@nembo.se

Peter Kuczmierczyk

Utbildningsansvarig

Diplomerad mätingenjör med över 30 års yrkeserfarenhet, jag lär ut mina kunskaper till blivande mätingenjörer.

Kontakt: 0702 064 863
peter.k@nembo.se

Carl-Erik Nilsson

Utbildningsansvarig / HSEQ

Jag utbildar inom arbetsmiljö och säkerhet samt inom mark och anläggning.

Kontakt: 0730 206 367
carl-erik.nilsson@nembo.se

Ernesto Inocente

Utbildningsansvarig

10 års erfarenhet av projektplanering inom infrastruktur.

Kontakt: 0723 335 547
ernesto.inocente@nembo.se

Arezoo Akbarvand

Utbildningsansvarig / Arkitekt

Jag utbildar inom Autocad och ritningsteknik och konsultar som arkitekt.

Kontakt: 0790 203 586
arezoo.a@nembo.se

Dirk Rössger

Utbildningsansvarig

Jag utbildar inom mark & anläggning, anläggningsprojektering samt Autocad/ritningsteknik.

Kontakt: 031 388 02 54
dirk.r@nembo.se

Vakant

Utbildningsansvarig

Utbildare sökes inom mark & anläggning samt anläggningsprojektering.

Kontakt: 031 388 02 54
info@nembo.se

Christer Johansson

Byggledare

Med över 10 års erfarenhet inom byggnation och projektledning leder jag effektivt era projekt.

Kontakt: 0707 884 073
christer.johansson@nembo.se

Vakant

Byggledare

Vi söker dig som är byggingenjör som vill jobba för ett spännande växande bolag.

Kontakt: 031 388 02 54
info@nembo.se

Vakant

Byggledare

Vi söker dig som är byggingenjör som vill jobba för ett spännande växande bolag.

Kontakt: 031 388 02 54
info@nembo.se

Håkan Bengtsson

CFO

Som grundare och delägare av Comeva AB samt vice VD/CFO på Empower AB har jag lång branscherfarenhet och ett brett kontaktnät.

Kontakt: 031 388 02 54
hakan.bengtsson@nembo.se